طراحی سیستم


اتوماسیون و تحول اداری

تحلیل و طراحی انواع اتوماسیون های اداری، بهبود فرآیندهای کاری،مدیریت دانش و سرمایه های انسانی،داشبوردهای مدیریتی و...

امروزه سازمان‌ها و مراکز برای بهبود خدمات خود نیازمند استفاده از فناوری اطلاعات برای بهبود کارهای خود هستند.به طور مثال فرآیند درخواست مرخصی تا صدور آن به صورت دستی انجام می شد که نیازمند زمان و هزینه بیشتری مانند استفاده از کاغذ برای آن جریان کاری بود که با توسعه فناوری اطلاعات در کشور ما ایران این مهم به صورت جدی توسط شرکت های فناور طراحی شد.اتوماسیون‌ها می توانند در حوزه های کاری دیگر نیز وجود داشته باشند. نمونه محصول شرکت در این حوزه اتوماسیون تغذیه می باشد که برای مشاهده دموی این محصول با روابط عمومی شرکت تماس بگیرید.


طراحی وب

طراحی انواع وبسایت‌ها و پرتال‌های مورد نیاز افراد حقیقی و حقوقی مانند مراکز دولتی و خصوصی با هدف ارائه برند، شرح خدمات، اخبار و سایر امکانات مورد نیاز

طراحی وب یک نیاز اجتناب ناپذیر در دنیای امروز به شمار می آید.حتی امروزه کسب و کارهای کوچک نیز به دنبال ارائه محصولات خود در صفحات مجازی و فروش آنلاین هستند.این نیاز به حدی فراگیر شده که سازمان،مرکز یا کسب و کاری که دارای وبسایت نباشد به رسمیت شناخته نمی شود.همچنین در صورتی که مجموعه ای از خدمات از طریق یک وبسایت به مشتریان ارائه گردد، پرتال نام می گیرد.لزوم طراحی پرتال ها برای شرکت ها و سازمان هایی که دارای ارباب رجوع هستند،یک نیاز حیاتی است.


برنامه نویسی دسکتاپ

تحلیل و طراحی انواع نرم افزارهای رومیزی با هدف ارائه در انواع سیستم های عامل ویندوزی و دسکتاپ

با توجه به گسترش وب، هنوز هم شاهد تولید نرم افزارهای رومیزی یا دسکتاپ به عنوان مکمل برای این پلتفرم هستیم.نرم افزارهای رومیزی به عنوان سرویس گیرنده از سیستم های عامل این قابلیت را ایجاد میکنند تا نرم افزارهایی دلخواه و بومی را طراحی کنیم تا به صورت اجرای خودکار یا نصبی در اختیار ما قرار گیرد.


برنامه نویسی موبایل

طراحی انواع نرم افزارها و بازی ها در پلتفرم موبایل و انواع سیستم های عامل مختلف مانند اندروید ، آی او اس و جاوا


مدیریت دانش

مشاوره و بررسی مشکلات مدیریت دانش ضمنی و آشکار سازمان ها و مراکز و ارائه راه حل های مورد نیاز آنها مبتنی بر ابزارهای قدرتمند


تولید محتوا


بازی و سرگرمی

تولید انواع بازی ها و سرگرمی ها برای رده های سنی مختلف

امروزه بهترین روش برای ارائه محتواهای آموزشی و فرهنگی استفاده از بازی و سرگرمی است که این شرکت در سال های اخیر با ارائه الگوهایی جهت ارائه محتواها توانسته است در حوزه های فوق ورود کرده و محصولات فاخری را تهیه کند.برای کسب اطلاعات بیشتر به قسمت محصولات شرکت مراجعه فرمایید.

طرح پایه این شرکت برای تولید نرم افزارهای حوزه کودک استفاده از بازی آفرینی و گیمیفیکیشن است. این طرح تحت حمایت پارک علم و فناوری قم و مرکز رشد علوم انسانی در چند سال اخیر رشد کرده و مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است. برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.


نشر الکترونیک

تولید و نشر سیستم هایی جهت ارائه محتواهای مدون و مستند شده به صورت الکترونیک

امروزه برای ارائه متون، مقالات و کتابهای دیجیتال نیازمند زیرساخت هایی جهت مدیریت آنها هستیم که می توان یکی از توانایی ها و تجربیات این شرکت را این حوزه دانست.


آموزش


کارگاه های آموزشی

برگزاری انواع کارگاه های آموزشی با هدف پرورش استعدادهای فکری کودکان با استفاده از بازی و سرگرمی و روش های نوین آموزشی